• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Utorok, 11.2.2025Meniny má Dezider
Bratislava

Tesco zatvorí svoju prevádzku na sídlisku v Prievidzi

  • 12:58 08.06.2016
  • Prievidza
Tesco zatvorí svoju prevádzku na sídlisku v Prievidzi

Prevádzka na ulici A. Mišúta bude k dispozícii nakupujúcim do 8. júla.

Tesco Stores SR zatvorí svoju predajňu na ulici A. Mišúta v Prievidzi. Prevádzku Tesco Expres na sídlisku Zapotôčky sa spoločnosť rozhodla ďalej neprevádzkovať z dôvodu, že už nie je obľúbenou voľbou jej zákazníkov, zdôvodnila pre TASR krok reťazca koordinátorka komunikácie Tesco Stores SR Katarína Kadašiová.

Prevádzka na ulici A. Mišúta bude k dispozícii nakupujúcim do 8. júla vrátane. "Všetkých 11 kolegov z tohto obchodu už dostalo ponuku na pracovné uplatnenie v iných obchodoch v blízkosti ich pôvodných pracovísk. Budeme tak môcť posilniť služby pre našich zákazníkov v niektorom z ďalších dvoch obchodov, ktoré v Prievidzi prevádzkujeme," ozrejmila ďalej Kadašiová. Reťazec má v Prievidzi ešte jednu menšiu predajňu na Námestí slobody v centre mesta a hypermarket na Nábrežnej ulici.

Ako v utorok (7.6.) informoval Denník N, spoločnosť zatvorí ešte ďalšie dve predajne v Košiciach, jednu 10. júna a druhú 29. júla. Ešte na jar zatvorila ďalšie dve svoje prevádzky, a to v Karlovej Vsi v Bratislave a v Banskej Bystrici. Od novembra 2015 tiež obmedzila nonstop predaj v desiatich hypermarketoch na Slovensku.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál TASR, Foto: TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Stavebná produkcia sa vlani medziročne znížila o 5 %

Stavebná produkcia sa vlani medziročne znížila o 5 %

DNES - 9:09Ekonomické

Stavebníctvu sa v roku 2024 nedarilo, keď celý sektor vyprodukoval práce v objeme takmer 7,5 miliardy eur.

Primátor Hriňovej má z plánovanej vodnej elektrárne Málinec obavy

Primátor Hriňovej má z plánovanej vodnej elektrárne Málinec obavy

VČERA - 18:09Ekonomické

Primátor Hriňovej v Detvianskom okrese Stanislav Horník má v súvislosti s plánovanou výstavbou vodnej elektrárne Málinec obavy. K návrhu na určenie investičného projektu za strategickú investíciu má výhrady.

Úrad vlády bude kontrolovať projekt pomoci pre Ukrajincov

Úrad vlády bude kontrolovať projekt pomoci pre Ukrajincov

VČERA - 17:04Ekonomické

Úrad vlády SR vykoná kontrolu projektu Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR s názvom Pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe a integrácii na území SR.

Európa smeruje k novej kríze, ceny plynu dosiahli maximum

Európa smeruje k novej kríze, ceny plynu dosiahli maximum

VČERA - 14:39Ekonomické

Ceny zemného plynu v Európe vyskočili na dvojročné maximum a Európa balansuje na pokraji novej energetickej krízy. Uviedla to agentúra Bloomberg, ktorá poukázala na klesajúce zásoby plynu v zásobníkoch.

Ladislav Kamenický: Som ministrom financií, reči o guvernérovi NBS sú špekulácie

Ladislav Kamenický: Som ministrom financií, reči o guvernérovi NBS sú špekulácie

VČERA - 13:48Ekonomické

Úvahy o tom, že by sa súčasný minister financií Ladislav Kamenický mal stať guvernérom NBS po tom, ako jej súčasnému šéfovi skončí v júni funkčné obdobie, označil Kamenický za "absolútne špekulácie".