Outlet vo Voderadoch ide do reštrukturalizácie
- 11:05 06.07.2016
- Bratislava
![Outlet vo Voderadoch ide do reštrukturalizácie](https://data.info.sk/photo/article/2016/07/105789/o_4-19af67b2892d7c2d7a980ea0b2585cac5e4a078d.jpg)
Svoje brány outlet otvoril v októbri 2013.
"Reštrukturalizácia je pragmatické riešenie, ktoré umožní projekt zastabilizovať, zvýšiť jeho potenciál, ochráni obchodných partnerov a v neposlednom rade vytvorí pevnú pôdu pre vstup možného strategického partnera," avizuje firma v stanovisku.
V rámci procesu reštrukturalizácie bude spoločnosť pokračovať vo svojej činnosti. Reštrukturalizácia podľa nej nemá na nájomcov ani návštevníkov centra žiaden dopad. Jednotliví nájomcovia pokračujú vo svojej obchodnej činnosti, s plným zachovaním zamestnanosti.
Podporu pre svojej ďalšie kroky získala firma podľa Adamovej aj zo strany najväčšieho veriteľa, ktorým je Všeobecná úverová banka (VÚB). Prioritou do najbližších mesiacov je uzatvoriť rokovania o vstupe nových obchodných partnerov. "Potvrdením, že projekt má zmysel ďalej rozvíjať, sú otvorené rokovania o vstupe nového strategického partnera," dodáva.
Outlet vo Voderadoch otvoril svoje brány v októbri 2013. Centrum v súčasnosti ponúka nákupy v 70 obchodoch na predajnej ploche 15.000 metrov štvorcových. V uplynulých týždňoch boli otvorené v priestoroch centra tri nové obchody.
![Elektromobily vážia viac, zaslúžia si daň pri kúpe, tvrdia americkí Republikáni](https://data.info.sk/photo/article/2025/02/260673/s_XJPiLWk.jpg)
Elektromobily vážia viac, zaslúžia si daň pri kúpe, tvrdia americkí Republikáni
Podľa skupiny poslancov je spravodlivé, aby majitelia elektromobilov pri kúpe platili do diaľničného fondu rovnako ako majitelia iných áut.
![Slovensko neposiela žiadny svoj plyn na Ukrajinu, vyhlásil Fico](https://data.info.sk/photo/article/2025/02/260667/s_Q2cAKvs.jpg)
Slovensko neposiela žiadny svoj plyn na Ukrajinu, vyhlásil Fico
Premiér kritizoval tok plynu zo západu na východ, čo spôsobuje jeho nedostatok v Európe a zdražovanie.
![Útok na kataster bol zneužitý na destabilizáciu spoločnosti, tvrdí premiér](https://data.info.sk/photo/article/2025/02/260665/s_Fr2ijQo.jpg)
Útok na kataster bol zneužitý na destabilizáciu spoločnosti, tvrdí premiér
Kompletný online prístup k aktuálnym listom vlastníctva v katastri by mali obnoviť koncom februára.
![Rodiny prídu o stovky eur mesačne, varuje KDH](https://data.info.sk/photo/article/2025/02/260658/s_m2zcGyO.jpg)
Rodiny prídu o stovky eur mesačne, varuje KDH
Podľa kresťanských demokratov by mal štát šetriť viac na sebe, a nie na rodinách s deťmi.
![Orbán vyzval na zrušenie časti sankcií voči Rusku](https://data.info.sk/photo/article/2025/02/260656/s_UzKDNb3.jpg)
Orbán vyzval na zrušenie časti sankcií voči Rusku
Sankcie EÚ voči Rusku v energetickom sektore by sa podľa Viktora Orbána mali zrušiť.