Projekt Naše mesto podporili aj zamestnanci Tesco Stores SR
- 11:07 17.06.2013
- BRATISLAVA

Až 280 hodín práce pre krajšiu Bratislavu. Takto možno zhrnúť príspevok spoločnosti Tesco Stores SR a.s. v rámci projektu Naše mesto. Sedemdesiat zamestnancov spoločnosti v piatok upratovalo Bratislavu hneď na troch miestach - na Zlatých Pieskoch, v Petržalke a na Kamennom námestí. Celkovo vyzbierali 75 vriec odpadu.
Najviac zamestnancov spoločnosti Tesco Stores SR a.s.. však čistilo okolie Zlatých Pieskov. Dobrovoľníkom sa podarilo vyzbierať takmer päťdesiat vriec odpadu, čo predstavovalo suverénne najlepší výsledok v porovnaní s ostatným lokalitami.
Pre porovnanie na Kamennom námestí sa úlovok zmestil do dvadsiatich vriec. V Petržalke, kde bolo najmenej dobrovoľníkov, sa vyzbieralo päť vriec. Celkovo je tak Bratislava ľahšia o 75 vriec odpadu. Vo všeobecnosti sa dobrovoľníctvu v spoločnosti Tesco Stores SR a.s. darí. Ilustruje to skutočnosť, že v minulom finančnom roku (od 1.3.2012 do 28.2.2013) sa do firemného dobrovoľníctva zapojil takmer každý desiaty zamestnanec firmy.

Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?
Členkové čižmy sú ideálnou obuvou do jarného počasia. Sú ideálne pre elegantný aj menej formálny štýl.

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb
Online nakupovanie je čoraz populárnejšie na celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou.

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?
Hoci si mnohí myslia, že väčšinu prác týkajúcich sa renovácie bytu alebo domu zvládnu sami, čím si ušetria peniaze, nie je to tak.

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?
Každá spoločnosť, malá aj veľká, rieši rovnakú otázku - kto bude zodpovedný za vedenie účtovníctva a miezd? Mali by ste zamestnať vlastného účtovníka alebo sa spoľahnúť na externú spoločnosť?

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia
Chcete sa ponoriť do fascinujúceho sveta skutočných príbehov prenesených na televíznu obrazovku?