Dávajte si pozor: Falošná elektrikárka okradla dôchodkyňu
Starenke povedala, že spolu zmerajú prúd v dome. Dala jej do ruky kábel, ktorý mala dôchodkyňa držať pri elektrickej zásuvke.
„Žena jej zatiaľ zozadu vytiahla z vrecka zástery, ktorú mala na sebe, 310 eur. Až keď žena z domu odišla, babička zistila, že jej chýbajú peniaze. Polícia uvedený skutok vyšetruje ako prečin krádeže,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Nitre Božena Bruchterová.
Ako pripomenula, polícia v tejto súvislosti opakovane upozorňuje najmä starších občanov, aby si do svojich príbytkov nevpúšťali cudzie osoby. „Zároveň ich vyzývame k ostražitosti, obozretnosti a opatrnosti najmä voči osobám, ktoré nepoznajú, pretože môže ísť o podvodníkov, ktorí si ich vopred vytypovali,“ dodala Bruchterová.
Verejné zhromaždenia po Slovensku mali pokojný priebeh
Piatkové verejné zhromaždenia po celom Slovensku mali pokojný a bezpečný priebeh.
Exministra Mariána Janušeka prepustili do domáceho väzenia
Rozhodol o tom v piatok Okresný súd Trenčín. Vyplýva to z informácií, ktoré poskytol hovorca Krajského súdu v Trenčíne Roman Tarabus.
SHMÚ vydal výstrahu pred počasím, platí celý víkend
V niektorých okresoch hrozí od piatka večera silnejší vietor.
Únia miest Slovenska: MŽP SR ignoruje povolením výstavby elektrárne legitímne obavy obyvateľov
Únia miest Slovenska vyjadrila podporu primátorom a starostom regiónu Podpoľania.
Leteckí záchranári zasahovali pri vážnej nehode dvoch áut
Križovatka bola po nehode neprejazdná.