• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 26.2.2025Meniny má Viktor
Bratislava

FOTO: Kovová tyč sa zapichla do vodiča autobusu

  • 9:09 28.12.2016
  • Okoč
FOTO: Kovová tyč sa zapichla do vodiča autobusu

Hasiči zasahovali pri dopravnej nehode autobusu.

Hasiči z Dunajskej Stredy a Veľkého Medera zasahovali pri dopravnej nehode autobusu, ktorá sa stala v utorok krátko po 20.00 hod na štátnej ceste č.II/561 medzi obcami Okoč a Topoľníky. Neznámy vodič viedol nákladné auto bielej farby smerom na obec Okoč, keď došlo uvoľneniu časti návesu. Kovová tyč spolu s kusom plachty zasiahla vodiča autobusu, ktorý následkom úrazu zišiel mimo cestu. Pri nehode došlo k ťažkému zraneniu 46 ročného muža z okr. Nové Zámky.

Po príjazde hasičov sa autobus nachádzal mimo cesty. Hasiči zraneného vodiča vyslobodili hydraulickým zariadením a odovzdali ho do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. V autobuse sa viezli ďalšie 4 osoby, ktoré neutrpeli žiadne zranenia.

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví z nedbanlivosti.

"V súvislosti s dopravnou nehodou polícia žiada svedkov nehody, aby akékoľvek informácie k vodičovi a k nákladnému autu, ktoré bolo účastníkom dopravnej nehody, poskytli polícii telefonicky na číslo 158 alebo osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Dunajskej Strede," informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Zdroj: Info.sk, HaZZ TT, Foto: HaZZ TT
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Taraba: Urobili sme všetko pre premiéra, Smer dostal požadované rezorty

Taraba: Urobili sme všetko pre premiéra, Smer dostal požadované rezorty

DNES - 11:45Domáce

Tomáš Taraba upozornil, že po dohode koaličných lídrov dostal Smer-SD dva rezorty tak, ako požadoval.

Chystáte sa k Liptovskej Mare? Pozor, aby ste neporušili zákon!

Chystáte sa k Liptovskej Mare? Pozor, aby ste neporušili zákon!

DNES - 11:01Domáce

Železničiari upozorňujú na nelegálne prechádzanie cez koľaje neďaleko Liptovskej Mary.

Posun v prípade atentátu na Fica: Žilinka informoval o ďalšom kroku

Posun v prípade atentátu na Fica: Žilinka informoval o ďalšom kroku

DNES - 10:50Domáce

O ďalšom postupe rozhodne prokurátorka GP SR.

Spaľovňa pri Dudinciach je podľa Tarabu čisté bláznovstvo

Spaľovňa pri Dudinciach je podľa Tarabu čisté bláznovstvo

DNES - 10:19Domáce

Spaľovňa pri Dudinciach je podľa ministra životného prostredia Tomáša Tarabu čisté bláznovstvo. Neverí, že tento projekt dokáže byť úspešný. Taraba to uviedol na sociálnej sieti.

Video: Muž našiel peňaženku na zemi, hrozí mu až ročné väzenie

Video: Muž našiel peňaženku na zemi, hrozí mu až ročné väzenie

DNES - 10:18Domáce

Muža pri čine zachytila bezpečnostná kamera.