82-ročný cyklista prišiel o obe nohy pri vážnej dopravnej nehode

K vážnej dopravnej nehode došlo dnes dopoludnia pri Dubnici nad Váhom.
Vodič kamióna tu zrazil 82-ročného cyklistu. TASR informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička.
Podľa policajných informácií sa nehoda stala dnes o 9.25 h na ceste I/61 na okraji Dubnice nad Váhom pri čerpacej stanici. „Z doposiaľ nezistených príčin došlo k zrážke vodiča kamióna s 82-ročným cyklistom,“ povedal Kudlička.
Polícia nezistila alkohol v dychu vodiča a okolnosti nehody vyšetruje. Podľa dostupných informácií kamión amputoval mužovi obe nohy.

Skorumpovaný šéf ANS by mal podľa Mareka Krajčího skončiť, odstúpil by aj Valocký
Za korupciu odsúdený prezident Asociácie nemocníc Slovenska Marián Petko by mal na svojom poste podľa exministra zdravotníctva a poslanca Národnej rady SR Mareka Krajčího skončiť.

Desiatky hasičov zasahujú pri rozsiahlom požiari lesa
Na miesto požiaru bol vyslaný vrtuľník.

Včasná diagnostika zvyšuje šance na úspešnú liečbu rakoviny prsníka
Napriek tomu, že na rakovinu prsníka zomrie približne 1000 žien ročne, mnohé Slovenky prevenciu zanedbávajú.

Maškarová: Pri vyšetrovaní pandémie sa v 3 prípadoch začalo trestné stíhanie
V rámci vyšetrovania manažovania zdrojov počas pandémie ochorenia COVID-19 sa v troch prípadoch začalo trestné stíhanie.

Prezidentovi Asociácie nemocníc Slovenska uložili za prijímanie úplatku peňažný trest
Ďalší dvaja spoluobžalovaní boli uznaní za vinných z prečinu podplácania.