• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 16.3.2025Meniny má Boleslav
Bratislava

Video: Stovky príslušníkov NAKA aktuálne zasahujú po celom Slovensku

  • 10:59 13.10.2017
  • Bratislava
Video: Stovky príslušníkov NAKA aktuálne zasahujú po celom Slovensku

Polícia Slovenskej republiky informovala o jednej z najväčších akcií Národnej kriminálnej agentúry, ktorá práve prebieha vo viacerých častiach štátu.

Dnes od skorých ranných hodín zasahuje Národná kriminálna agentúra a ostatné zložky policajného zboru v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji. Cieľom akcie s názvom SHARK je zdokumentovať závažnú ekonomickú trestnú činnosť.

Akcia NJFP NAKA

AKTUÁLNE PREBIEHA NAJVÄČŠIA AKCIA FINANČNEJ POLÍCIE NAKA Dnes od skorých ranných hodín zasahuje v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji niekoľko stoviek príslušníkov Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry a ostatných zložiek Policajného zboru. Policajti v rámci akcie SHARK vykonávajú domové prehliadky a prehliadky iných priestorov vo viac ako 40 objektoch s cieľom zadokumentovať závažnú ekonomickú trestnú činnosť. Viac informácií poskytneme čoskoro.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 13. október 2017

Domovej prehliadke podlieha viac ako 40 objektov. Polícia o tom informovala na svojej facebookovej stránke.

Zdroj: Info.sk, DP, PZ SR (FB), Foto: Info.sk, Video: PZ SR (FB)
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Útok na gymnáziu: Úrad inšpekčnej služby obvinil policajta

Útok na gymnáziu: Úrad inšpekčnej služby obvinil policajta

DNES - 14:18Domáce

V súvislosti s útokom žiaka na gymnáziu v Spišskej Starej Vsi vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby obvinil policajta z trestného činu marenia úlohy verejným činiteľom.

Robert Kaliňak reagoval na obvinenia týkajúce sa vily v Chorvátsku

Robert Kaliňak reagoval na obvinenia týkajúce sa vily v Chorvátsku

DNES - 13:29Domáce

Kaliňak vidí dohodu v koalícii optimisticky, Jaurová inak.

SHMÚ varuje pred nepriaznivým počasím, výstraha platí až do pondelka

SHMÚ varuje pred nepriaznivým počasím, výstraha platí až do pondelka

DNES - 11:57Domáce

Meteorológovia varujú pred silným vetrom a povodňou.

Šutaj Eštok: Pripravovaná novela má riešiť aj finančné príspevky stranám

Šutaj Eštok: Pripravovaná novela má riešiť aj finančné príspevky stranám

DNES - 11:52Domáce

Ministerstvo vnútra SR pripravuje širšiu novelizáciu volebnej legislatívy. Týkať by sa mala aj vyplácania príspevkov politickým stranám za ich výsledok v parlamentných voľbách.