Premávku na ceste pod Strečnom po nehode úplne obnovili

Premávka v úseku cesty 1/18 pod Strečnom v smere na Vrútky, kde v nedeľu popoludní došlo k vážnej dopravnej nehode dvoch osobných áut, bola úplne obnovená o 16. hodine. TASR o tom informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.
Podľa predbežne zistených informácií polície malo k dopravnej nehode dôjsť tak, že vodička poľského auta Renault Clio jazdiaca v smere od Martina z doposiaľ presne nezistených príčin údajne plynulo prešla do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s vozidlom Ford Galaxy. „Pri nehode utrpeli zranenia vodička Renaultu a jej spolujazdec. Vo vozidle Ford Galaxy sa viezla päťčlenná posádka. Všetci účastníci dopravnej nehody boli prevezení so zraneniami do nemocnice. Podľa zistení by mali byť mimo ohrozenia života,” uviedla Balogová.
Požitie alkoholických nápojov u vodičky a vodiča zistené neboli. „Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,” uzavrela hovorkyňa.

Vážna nehoda: Auto narazilo do stĺpa verejného osvetlenia
Pre nehodu je obmedzená doprava.

KDH: Rezort zdravotníctva riadený stranou Hlas-SD je vedený nekompetentne
Ministerstvo zdravotníctva SR riadené stranou Hlas-SD je vedené nekompetentne a bez záujmu o pacienta.

Majerský: Ficov záujem o pravdu a zdravie občanov je až na poslednom mieste
Záujem premiéra Roberta Fica o pravdu a zdravie občanov je podľa opozičného poslanca Národnej rady SR Františka Majerského na poslednom mieste.

Povodeň na Orave spôsobila materiálne škody, úhyn dobytku i zničila úrodu
V utorok v poobedňajších hodinách došlo na Orave k veľkej zrážkovej činnosti, o 18.00 h bol vyhlásený tretí stupeň mimoriadnej udalosti z dôvodu povodní.

Z trhu sťahujú obľúbené pochúťky z Česka
Obchodný reťazec informuje zákazníkov o stiahnutí produktov z predaja.