Kočnera obžalovali v ďalšom prípade

Marian Kočner má na krku ďalšiu obžalobu.
Mariana Kočnera obžalovaného v kauze zmenky a obvineného v prípade objednávky vraždy Jána Kuciaka, obžalovali v ďalšom prípade. Má ísť o tzv. kauzu Gatex. Televízii Joj to mal potvrdiť dobre informovaný zdroj z prostredia vyšetrovania.
Kauza Gatex sa týkala sporu s Kočnera s bratislavskými podnikateľmi o pozemky pri Pezinku. Poškodení podnikatelia zverejnili aj časť telefonickej nahrávky, na ktorej sa Kočner vyhráža, že im zabezpečí tesne pred Vianocami zásah kukláčov.
Kočnera v tejto kauze obvinili v roku 2017, teraz už prokurátor informoval procesné strany o podaní obžaloby.

Slovenskí biskupi ďakujú všetkým, ktorí prejavili sústrasť po úmrtí pápeža
Konferencia biskupov Slovenska ďakuje všetkým, ktorí v súvislosti so smrťou pápeža Františka prejavili sústrasť a duchovnú blízkosť.

SHMÚ: Na takmer celom Slovensku sa zajtra ráno môže vyskytnúť mráz
Na väčšine Slovenska sa v nedeľu (27. 4.) môže vyskytnúť mráz.

Pri nehode motorkára zasahoval aj vrtuľník
K nehode motocykla bez evidenčného čísla došlo v sobotu pri obci Kečovo v okrese Rožňava.

Štátny smútok sa skončil, Slovensko si ním uctilo osobnosť pápeža Františka
V sobotu o 18.00 h sa na Slovensku skončil štátny smútok. Vyhlásila ho vláda SR ako vyjadrenie úcty k osobnosti zosnulého pápeža Františka v deň jeho pohrebu.

Z bytu v Petržalke vypadol 72-ročný muž, zraneniam na mieste podľahol
Z bytu na štvrtom poschodí v bratislavskej Petržalke na Rovniankovej ulici vypadol 72-ročný muž.