Mariana Kotlebu preveruje polícia z možného sexuálneho zneužívania

Polícia preveruje poslanca NR SR Mariana Kotlebu z možného sexuálneho zneužívania.
Predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu preveruje polícia z možného sexuálneho zneužívania. TASR o tom informovala hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Mária Faltániová.
Polícia tak reaguje na informácie zverejnené v článku portálu Topky.sk, podľa ktorých Kotleba udržiaval vzťahy s mladistvými dievčatami.
„Uvedená informácia bola odstúpená na preverenie na vecne a miestne príslušný útvar – OKP OR PZ BB s podozrením zo spáchania zločinu sexuálne zneužívanie,“ uviedla Faltániová.
Portál Topky.sk v piatok informoval, že Kotleba, ktorý v minulosti pôsobil ako učiteľ na gymnáziu v Banskej Bystrici, mal mať pomer s mladistvou študentkou. Tá otehotnela a tvrdila, že otcom je práve Kotleba.

Na diaľnici D1 pred Bratislavou sa zrazilo šesť áut
Na diaľnici D1 v smere do Bratislavy sa v nedeľu večer zrazilo šesť áut. V úseku je diaľnica prejazdná iba v pravom, odbočovacom jazdnom pruhu.

Vo Veľkej Fatre si poranila členok 75-ročná slovenská turistka
Poranenie členka utrpela v nedeľu 75-ročná slovenská turistka pod vrcholom Ploská vo Veľkej Fatre.

V noci a skoro ráno sa môže na celom Slovensku vyskytnúť prízemný mráz
V noci na pondelok (28. 4.) a v skorých ranných hodinách sa môže vyskytnúť prízemný mráz.

Gazda: Konkláve je už len volebný akt, teraz je priestor na diskusie o pápežovi
Konkláve, teda voľba nového pápeža, by sa mohlo začať 5. mája a nemuselo by trvať dlho.

Michal Šipoš: Prezident aj premiér svojimi krokmi odštartovali predvolebnú kampaň
Prezident Peter Pellegrini vetovaním niektorých zákonov a premiér Robert Fico svojimi vystúpeniami odštartovali predvolebnú kampaň a chystajú sa na predčasné voľby.