Pri vážnej dopravnej nehode zasahoval vrtuľník, na mieste sú všetky záchranné zložky

Cesta je v tomto úseku prejazdná v jednom pruhu.
Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/76 v katastri obce Šarovce, okres Levice. Info.sk o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Zuzana Farkasová
Pri nehode sa čelne zrazili osobné a nákladné vozidlo s 2 účastníkmi. "Obidve osoby utrpeli zranenia rôzneho charakteru, jednu museli hasiči z havarovaného vozidla vyslobodzovať. Na mieste zasahoval záchranársky vrtuľník a posádka ZZS," uviedla Farkasová.
Hasiči vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia. Cesta je v tomto úseku prejazdná v jednom pruhu.

Polícia a NBÚ varujú pred falošnými QR kódmi
Mestská polícia v Bratislave upozorňuje na falošné QR kódy nalepené na parkomatoch PAAS. Vodičov preto vyzýva na opatrnosť.

Obvineného Bombica vzali do väzby
Najvyšší súd SR vzal Daniela B., ktorý je obvinený z extrémistickej trestnej činnosti, do väzby.

Krajčí sa pýta na financovanie a hľadanie personálu do novej národnej nemocnice
Exminister zdravotníctva a poslanec Národnej rady SR za hnutie Slovensko Marek Krajčí má výhrady k financovaniu a hľadaniu personálu do plánovanej novej národnej nemocnice v Bratislave.

PS spolu s opozičnými stranami organizuje 8. mája zhromaždenia
Vo viacerých mestách na Slovensku sa 8. mája budú konať zhromaždenia.

Hnutie Slovensko vyzýva opozíciu, aby spoločne vycestovali 9. mája do Kyjeva
Hnutie Slovensko vyzvalo lídrov ostatných opozičných strán, aby spolu vycestovali 9. mája do Kyjeva a ukázali tak, že stoja na strane obetí vojny.