Foto: Polícia zisťuje totožnosť muža, jeho telo našli v lese

Polícia zisťuje totožnosť muža, ktorého našli ešte živého v lese. Napriek všetkému úsiliu o záchranu života zomrel.
Žena, ktorá sa v pondelok (9.3.) bola so psom prejsť v doline Tri vody neďaleko obce Osrblie (okres Brezno), našla v lese nehybné telo muža. Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, po privolaní polície na miesto príslušníci zistili, že muž ešte žije.
Polícia sa spolu so ženou snažila poskytnúť mužovi rýchlu zdravotnú pomoc. Muž napriek všetkému úsiliu o záchranu života zomrel.
"Polícia včera do neskorých večerných hodín vykonávala preverovanie a zisťovanie o koho by mohlo v tomto prípade ísť, pretože muž pri sebe nemal žiadne osobné doklady a teda nepoznáme jeho totožnosť," informuje polícia s tým, že o totožnosti muža nemá bližšie informácie, a teda sa obracia na verejnosť.
Foto: facebook.com/KRPZBB
"Ak by niekto vedel k tomuto mužovi poskytnúť podrobnejšie informácie, prosíme oznámte ich na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158." Informácie o neznámom mužovi môžete polícii poskytnúť aj prostredníctvom Facebooku na oficiálnej stránke polície Banskobystrického kraja.

Slovenskí biskupi ďakujú všetkým, ktorí prejavili sústrasť po úmrtí pápeža
Konferencia biskupov Slovenska ďakuje všetkým, ktorí v súvislosti so smrťou pápeža Františka prejavili sústrasť a duchovnú blízkosť.

SHMÚ: Na takmer celom Slovensku sa zajtra ráno môže vyskytnúť mráz
Na väčšine Slovenska sa v nedeľu (27. 4.) môže vyskytnúť mráz.

Pri nehode motorkára zasahoval aj vrtuľník
K nehode motocykla bez evidenčného čísla došlo v sobotu pri obci Kečovo v okrese Rožňava.

Štátny smútok sa skončil, Slovensko si ním uctilo osobnosť pápeža Františka
V sobotu o 18.00 h sa na Slovensku skončil štátny smútok. Vyhlásila ho vláda SR ako vyjadrenie úcty k osobnosti zosnulého pápeža Františka v deň jeho pohrebu.

Z bytu v Petržalke vypadol 72-ročný muž, zraneniam na mieste podľahol
Z bytu na štvrtom poschodí v bratislavskej Petržalke na Rovniankovej ulici vypadol 72-ročný muž.