Zomrel moderátor Peter Justin Topoľský

Moderátor, ktorý je známy najmä vďaka reláciám o varení, umrel po tom, ako mu diagnostikovali koronavírus.
Moderátor Peter Justin Topoľský umrel vo veku 69 rokov. Informáciu priniesli portály Plus 7 dní a Topky. Topoľskému mal na jeho profil na sociálnej sieti Facebook napísať kamarát Peter Krajčír.
„Dnes je pre mňa veľmi smutný deň. Môj kamarát Justin P. Topoľský na tento svet pozerá už zhora. Justinku, vďaka ti za štyridsať rokov, ktoré sme sa poznali. Prvé stretnutie mám pred očami stále. Bol si skvelý kamarát a ďakujem ti za všetko,“ odkázal.
Topoľský v stredu 16. decembra na Facebooku zverejnil príspevok s fotografiou mobilu, kde mu prostredníctvom SMS správ oznámili pozitívny výsledok testovania na COVID-19.
zuzka karvajova
Uverejnil používateľ Justin P. Topolsky Streda 16. decembra 2020
Portál Nový Čas oslovil Topoľského dlhoročnú kamarátku Rebeccu Justh, ktorá správu o úmrtí moderátora potvrdila. ,,Volali mi to známi, stále nedokážem tomu uveriť. Ešte v stredu mi posielal vianočnú pesničku. Bol mladý na to, aby odišiel z tohto sveta," povedala pre denník módna návrhárka.

Vážna nehoda: Auto narazilo do stĺpa verejného osvetlenia
Pre nehodu je obmedzená doprava.

KDH: Rezort zdravotníctva riadený stranou Hlas-SD je vedený nekompetentne
Ministerstvo zdravotníctva SR riadené stranou Hlas-SD je vedené nekompetentne a bez záujmu o pacienta.

Majerský: Ficov záujem o pravdu a zdravie občanov je až na poslednom mieste
Záujem premiéra Roberta Fica o pravdu a zdravie občanov je podľa opozičného poslanca Národnej rady SR Františka Majerského na poslednom mieste.

Povodeň na Orave spôsobila materiálne škody, úhyn dobytku i zničila úrodu
V utorok v poobedňajších hodinách došlo na Orave k veľkej zrážkovej činnosti, o 18.00 h bol vyhlásený tretí stupeň mimoriadnej udalosti z dôvodu povodní.

Z trhu sťahujú obľúbené pochúťky z Česka
Obchodný reťazec informuje zákazníkov o stiahnutí produktov z predaja.