Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Všetky záchranné zložky zasahovali pri nehode osobného auta a kamiónu.
V pondelok krátko po piatej hodine ráno došlo k tragickej k dopravnej nehode, ktorá sa stala pri obci Horné Semerovce, okres Levice. Pri nehode došlo k zrážke osobné vozidla s kamiónom, pričom následkom nárazu začal kamión horieť.
"Vodič vozidla Audi A6 z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde čelne narazil do kamióna, ktorého kabína zhorela do tla." uviedla polícia na sociálnej sieti. 45-ročný vodič osobného auta utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.
Foto: facebook.com/KRPZNR
Pri udalosti zasahovali hasiči zo Šiah. Požiar uhasili a zakliesnenú osobu vyslobodili z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia.
"Okolnosti dopravnej nehody, ako aj príčina a miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Leviciach," dodala polícia.
facebook.com/prezidiumhazz

Vlak sa zrazil s autom, vodič z miesta ušiel
Vodič po zrážke auta s vlakom z miesta nehody odišiel.

Požiar bytovky: Hasiči evakuovali približne 20 ľudí
Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecného ohrozenia.

Kuffa: V skanzene v Pribyline eliminovali medveďa s pomocou Ozbrojených síl SR
V skanzene v Pribyline eliminovali medveďa s pomocou Ozbrojených síl SR. Informoval o tom štátny tajomník Ministerstva životného prostredia SR Filip Kuffa na sociálnej sieti.

Nehoda na D1: V jednom pruhu sa zrazili štyri autá
Vodiči sa na D1 zdržia polhodinu.