Zrážka dodávky a kamióna: Cestu pre tragickú nehodu uzavreli

Nehoda si vyžiadala jeden ľudský život a viacerých zranených.
Cesta medzi Senicou a Jablonicou v Trnavskom kraji je v súčasnosti pre vážnu dopravnú nehodu dodávky a kamióna uzatvorená. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.
Foto: facebook.com/KRPZTT
K nehode došlo pred odbočkou na obec Hlboké. Na mieste zasahujú leteckí záchranári.
„Podľa prvotných informácií z miesta sa v dodávke nachádzalo šesť osôb, pravdepodobne cudzincov. Viaceré osoby sú zranené, najhoršie dopadol vodič z Maďarska, ktorý zostal v aute zakliesnený,“ približuje polícia.
Z miesta dopravnej nehody hlásia úmrtie jednej osoby a viacerých zranených. Rozsah zranení zatiaľ známy nie je. Rovnako nie je známa v súčasnosti ani príčina dopravnej nehody.
Polícia zároveň vodičov žiada, aby rešpektovali jej pokyny a využili iné trasy. Opätovne na nich apeluje, aby jazdili opatrne.

Fico: V pápežovi odchádza veľké dobro a láskavé srdce
V pápežovi Františkovi odchádza veľké dobro a súcitné, láskavé, vnímavé a chápajúce srdce. Jeho smrť je strata pre celý svet. Na sociálnej sieti tak v súvislosti s úmrtím hlavy katolíckej cirkvi reagoval Robert Fico.

Štátne vlajky budú na Slovensku spustené na pol žrde
Ministerstvo vnútra SR rozhodlo o vykonaní pietnej spomienky na osobnosť pápeža Františka spustením vlajok na pol žrde.

Nákladný vlak zrazil muža, vošiel mu do dráhy
Muž na mieste utrpel smrteľné zranenia.

Žena našla v dome dvoch mužov s prestrelenými hlavami
Na miesto udalosti má smerovať polícia.

Polícia varuje pred šibačkou bez súhlasu
Šibačka bez súhlasu nie je tradícia, ale neúcta. Veľkonočný korbáč nie je vstupenka na nevhodné správanie. Pri príležitosti Veľkonočného pondelka to na sociálnej sieti uviedla polícia.