Po zrážke osobného a nákladného auta zahynula jedna osoba

Pri zrážke sa zranili dve osoby, pričom jedna zostala zakliesnená v osobnom aute.
Po zrážke osobného a nákladného auta na ceste I/65 pri Príbovciach v okrese Martin zahynula v utorok jedna osoba. TASR o tom informoval Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Žiline.
Doplnil, že pri zrážke sa zranili dve osoby, pričom jedna zostala zakliesnená v osobnom aute. „Hasiči ju vyslobodili, autá zabezpečili proti vzniku požiaru a asistovali pri poskytnutí prvej pomoci. U vyslobodenej osoby prítomný lekár skonštatoval smrť,“ uviedol Kypus.
Po zdokumentovaní dopravnej nehody hasiči asistovali pri naložení havarovaných áut na vozidlá odťahovej služby. „V čase dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody bola cesta I/65 úplne uzavretá,“ dodal Kypus.

SHMÚ varuje pred silným vetrom a snehovými jazykmi
V pondelok bude veterno, treba si dávať pozor aj na snehové jazyky.

SHMÚ upozorňuje na výraznú zmenu počasia
Na celom území SR treba počítať s nízkymi teplotami aj so silným vetrom.

Remišová odmieta prezrádzanie údajov, vlastníctvo domu podľa nej priznal Kaliňák
Poslankyňa NR SR a šéfka parlamentného výboru pre nezlučiteľnosť funkcií Veronika Remišová tvrdí, že sa nikdy nevyjadrovala a ani neinformovala o rodinných príslušníkoch opozičných či koaličných poslancov.

Danko chce definovať ciele vlády nanovo, Truban vidí pokračovanie chaosu
Vláda si musí stanoviť ciele, ako bude fungovať ďalej.

Útok na gymnáziu: Úrad inšpekčnej služby obvinil policajta
V súvislosti s útokom žiaka na gymnáziu v Spišskej Starej Vsi vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby obvinil policajta z trestného činu marenia úlohy verejným činiteľom.