Polícia zadržala osobu podozrivú z novoročnej vraždy v Michalovciach

Polícia v utorok skoro ráno zadržala osobu podozrivú z obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorej došlo v nedeľu (1. 1.) v Michalovciach. TASR o tom informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.
„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť. Urobíme tak hneď, keď to procesná situácia dovolí,“ uviedla.
Obeťou bola 46-ročná Michalovčanka, ktorá na mieste podľahla niekoľkým bodným ranám.

Peter Žiga: Schôdza o transakčnej dani nebude, rovnaký návrh bol v decembri
Mimoriadna schôdza Národnej rady (NR) SR, ktorú iniciovalo opozičné PS k zrušeniu transakčnej dane, sa nebude konať.

Tragická nehoda: Vodič zrazil chodca a ušiel z miesta nehody
Pokojnú noc v Košiciach dnes nadránom narušili svetlá majákov a zvuk sirén záchranných zložiek, ktoré smerovali k tragickej dopravnej nehode.

K strane SaS sa pridáva bývalý policajný prezident Štefan Hamran
K opozičnej strane SaS sa pridáva bývalý policajný prezident Štefan Hamran. Venovať sa podľa svojich slov chce najmä vnútornej bezpečnosti štátu.

Prieskum: Voľby by na konci februára vyhralo PS, v parlamente by bolo šesť strán
Voľby do Národnej rady SR by na konci februára vyhralo hnutie Progresívne Slovensko (PS) so ziskom 24,8 percenta hlasov.

Polícia začala v súvislosti s nálezom mŕtvej osoby trestné stíhanie pre vraždu
Polícia začala v súvislosti s nedeľným (9. 3.) nálezom osoby bez známok života pri hlavnej ceste pri obci Vydrany trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.