Cestu II/579 pre vážnu nehodu uzatvorili, na mieste došlo k zrážke osobného auta a traktora
Polícia dopravu na mieste riadi, vodičov vyzvala, aby rešpektovali jej pokyny.
Aktualizované 17:06
Cestu II/579 medzi Hradišťom (okres Partizánske) a partizánskou mestskou časťou Návojovce v sobotu popoludní po zrážke osobného auta s traktorom už sprejazdnili. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.
Nehoda traktora a osobného auta si vyžiadala troch zranených, z toho jedného ťažko. Ľahko sa zranila vodička Peugeotu i jej spolujazdec. Ďalšieho spolujazdca vo vážnom stave previezli vrtuľníkom do nemocnice.
Najťažšie zranenému pomáhali leteckí záchranári z Trenčína, 33-ročný muž podľa nich utrpel viacpočetné rezné rany oboch dolných končatín a úraz hrudníka. „Po ošetrení a napojení na monitor vitálnych funkcií bol v stabilizovanom stave a pri vedomí letecky prevezený na ďalšie vyšetrenie do Fakultnej nemocnice v Trenčíne,“ informovala vrtuľníková záchranná zdravotná služba Air-Transport Europe na sociálnej sieti.
Taraba: Vodná elektráreň Málinec je najväčšia príležitosť pre stredné Slovensko
Plánovaná vodná elektráreň Málinec je najväčšia ekologická a ekonomická príležitosť pre stredné Slovensko, ktorá by z Podpoľania urobila jeden z najbohatších kútov Slovenska.
Erik Tomáš: V NRSR sa zmenili pomery, treba ich prispôsobiť aj vo vláde
V Národnej rade (NR) SR sa zmenili pomery, čomu treba prispôsobiť aj pomery vo vláde.
Polícia vyšetruje tragickú nehodu, pri ktorej zomrel motocyklista
Polícia vyšetruje tragickú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v piatok (7. 2.) v noci na viadukte vedúcom ponad železničnú trať v Pezinku.
Na D1 v smere do Trnavy blokuje odpojený kontajner dva jazdné pruhy
Polícia upozorňuje vodičov na aktuálne dopravné obmedzenie na diaľnici D1 v smere do Trnavy.
V niektorých okresoch západného Slovenska môže byť silnejší vietor
V niektorých okresoch západného Slovenska treba naďalej počítať so silnejším vetrom.