11°Bratislava

Slovenky získali v paralelnom šprinte v raftingu zlato

• 8:54 22.11.2013
  • ROTORUA

Slovenské reprezentantky v raftingu z tímu Mistral Bratislava v piatok získali zlaté medaily na majstrovstvách sveta šesťčlenných posádok na Novom Zélande.

Bratislavské zoskupenie skúsených pretekárok, ktoré vo štvrtok skončilo piate v šprinte, si v paralelnom šprinte na rieke Okere poradilo v semifinále s Američankami a vo finále zdolalo domáce reprezentantky.

V mužskej kategórii sa družstvu BVS raft team Bratislava nepodarilo prebojovať do semifinále, keď vo štvrťfinále prehralo s Rusmi. Zlato putuje do Čile.

V sobotu sú na programe súťaže v slalome.