• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 30.4.2025Meniny má Anastázia
12°Bratislava

Nájdenú Soňu mali znásilniť, prípad prevzala krajská kriminálka

  • 10:38 11.09.2023
  • Bratislava
Nájdenú Soňu mali znásilniť, prípad prevzala krajská kriminálka

22-ročnú študentku, ktorú našli v pondelok ráno na bratislavskom sídlisku, podľa polície znásilnili.

22-ročnú študentku Soňu Pasuľkovú, po ktorej bolo v nedeľu vyhlásené pátranie, podľa polície znásilnili. Pre Info.sk to uviedol hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff s tým, že vo veci bolo začaté trestné stíhanie.

Po študentke bolo v nedeľu vyhlásené pátranie. Portál tvnoviny.sk v tejto súvislosti informuje, že Pasuľkovú našli ležať na zemi pred nemocnicou na Antolskej 26 hodín po vyhlásení pátrania. „Mala zranenia po celom tele vrátane rezných rán a bola v bezvedomí,“ píše portál.

AKTUALIZÁCIA PRÍPAD SI PREVZAL VYŠETROVATEĽ KRAJSKEJ KRIMINÁLKY V súvislosti s prípadom nezvestnej 22-ročnej Soni...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Bratislavský kraj Pondelok 11. septembra 2023

Zmiznutie mladej študentky nahlásila jej matka po tom, ako sa večer nevrátila zo Slovenského národného divadla, kde pripravovala galakoncert na počesť opernej speváčky Lucie Popp.

Priateľ študentky pre portál tvnoviny.sk uviedol, že z kamerových záznamov vyplýva, že Bratislavčanka vystúpila z autobusu na Záporožskej ulici v Petržalke, približne 350 metrov od miesta jej trvalého bydliska.

„Policajti po prijatí oznámenia začali vykonávať potrebné úkony s cieľom vypátrať nezvestnú ženu, pričom tieto úkony realizovali až do dnešných ranných hodín, kedy v čase o 06.30 h sa nezvestnú podarilo vypátrať v mestskej časti Bratislava – Petržalka. Vo veci sa vykonáva ďalšie preverovanie,“ informovala v pondelok ráno polícia. Do pátrania mobilizovalo verejnosť aj Slovenské národné divadlo.

Zdroj: Info.sk, KR PZ BA, tvnoviny.sk
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Šutaj Eštok: ÚS odmietol sťažnosť jedného z čurillovcov proti rozhodnutiu NS SR

Šutaj Eštok: ÚS odmietol sťažnosť jedného z čurillovcov proti rozhodnutiu NS SR

VČERA - 20:47Domáce

Ústavný súd SR v pondelok odmietol ústavnú sťažnosť jedného z vyšetrovateľov zo skupiny tzv. čurillovcov proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu SR o dovolaní.

Žilinka sa v prípade Bombica zastal postupu Najvyššieho súdu

Žilinka sa v prípade Bombica zastal postupu Najvyššieho súdu

VČERA - 19:58Domáce

Z pohľadu prokurátora oddelenia závažnej kriminality Generálnej prokuratúry SR je dôležité, že v prípade obvineného Daniela B. nepodľahol tlaku a postupoval nestranne.

V roku 2024 dopadlo na územie SR približne 330.000 ton saharského prachu

V roku 2024 dopadlo na územie SR približne 330.000 ton saharského prachu

VČERA - 18:31Domáce

Rok 2024 priniesol rekordný počet dní s možným výskytom saharského prachu nad územím Slovenska, minimálne od roku 2015.

Polícia a NBÚ varujú pred falošnými QR kódmi

Polícia a NBÚ varujú pred falošnými QR kódmi

VČERA - 16:18Domáce

Mestská polícia v Bratislave upozorňuje na falošné QR kódy nalepené na parkomatoch PAAS. Vodičov preto vyzýva na opatrnosť.

Obvineného Bombica vzali do väzby

Obvineného Bombica vzali do väzby

VČERA - 15:43Domáce

Najvyšší súd SR vzal Daniela B., ktorý je obvinený z extrémistickej trestnej činnosti, do väzby.