Zrážka vlaku s dvomi osobami: Obeťou má byť aj dieťa

Na miesto zrážky privolali záchranné zložky, policajné hliadky a tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti.
Na železničnej trati pri Beňadikovej v okrese Liptovský Mikuláš došlo v sobotu k stretu vlaku s dvomi osobami. Žilinská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.
Doplnila, že na miesto sa okamžite dostavili všetky záchranné zložky, policajné hliadky a tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.
Podľa informácií portálu noviny.sk sa pred prichádzajúci vlak postavila žena s dieťaťom v náručí. Zrážku neprežili.
Foto: facebook.com/KRPZZA
„Na mieste vykonávame všetky potrebné prvotné úkony s cieľom riadneho zdokumentovania skutku a určenia právnej kvalifikácie. Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme poskytovať k udalosti žiadne bližšie informácie až do skončenia vyšetrovania,“ dodala polícia.
K udalosti došlo v sobotu podvečer.

Slovenskí biskupi ďakujú všetkým, ktorí prejavili sústrasť po úmrtí pápeža
Konferencia biskupov Slovenska ďakuje všetkým, ktorí v súvislosti so smrťou pápeža Františka prejavili sústrasť a duchovnú blízkosť.

SHMÚ: Na takmer celom Slovensku sa zajtra ráno môže vyskytnúť mráz
Na väčšine Slovenska sa v nedeľu (27. 4.) môže vyskytnúť mráz.

Pri nehode motorkára zasahoval aj vrtuľník
K nehode motocykla bez evidenčného čísla došlo v sobotu pri obci Kečovo v okrese Rožňava.

Štátny smútok sa skončil, Slovensko si ním uctilo osobnosť pápeža Františka
V sobotu o 18.00 h sa na Slovensku skončil štátny smútok. Vyhlásila ho vláda SR ako vyjadrenie úcty k osobnosti zosnulého pápeža Františka v deň jeho pohrebu.

Z bytu v Petržalke vypadol 72-ročný muž, zraneniam na mieste podľahol
Z bytu na štvrtom poschodí v bratislavskej Petržalke na Rovniankovej ulici vypadol 72-ročný muž.