• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 23.4.2025Meniny má Vojtech
25°Bratislava

Na Slovensko smeruje nová sieť obchodov

  • 11:26 15.08.2024
  • Bratislava
Na Slovensko smeruje nová sieť obchodov

Nemecká sieť obchodov otvorí na našom území svoju prvú filiálku.

Nemecká sieť obchodov Müller plánuje rozšírenie na slovenský trh, ku ktorému by malo dôjsť budúci rok.

V rámci firemnej stratégie expanzie chce na našom území otvoriť svoju prvú filiálku, informovala vo štvrtok spoločnosť. Tá je od júna tohto roka zaregistrovaná v slovenskom obchodnom registri a má vytvorenú aj lokálnu internetovú doménu.

Už niekoľko rokov má Müller svoje zastúpenie a pobočky v susedných krajinách ako Rakúsko a Maďarsko. Taktiež v Slovinsku a Chorvátsku má už spoločnosť svoje zastúpenie a má veľa pozitívnych skúseností, a preto je dostatočne dobre pripravená aj na príchod a spoluprácu na Slovensku,“ priblížila firma.

Spoločnosť ponúka široký sortiment výrobkov, napríklad kozmetiku, hračky, kancelárske potreby, knihy a vybavenie do domácnosti. Aktuálne pôsobí prostredníctvom viac ako 900 filiálok v ôsmich krajinách Európy, a to v Nemecku, Rakúsku, vo Švajčiarsku, v Lichtenštajnsku, Španielsku, Chorvátsku, Slovinsku a Maďarsku.

Zdroj: Info.sk, TASR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Blanár vycestuje s podnikateľskou delegáciou do Kirgizska

Blanár vycestuje s podnikateľskou delegáciou do Kirgizska

DNES - 14:19Ekonomické

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár absolvuje 24. až 25. apríla oficiálnu návštevu Kirgizskej republiky za účasti početnej slovenskej podnikateľskej delegácie.

Opatrenia proti SLAK by sa mohli uvoľniť, Takáč povedal kedy

Opatrenia proti SLAK by sa mohli uvoľniť, Takáč povedal kedy

DNES - 13:57Ekonomické

Uvoľňovanie veterinárnych opatrení by sa mohlo začať na východe Slovenska.

Takáč: Zákon o poľovníctve bol stiahnutý

Takáč: Zákon o poľovníctve bol stiahnutý

DNES - 13:53Ekonomické

Zákon o poľovníctve bol z rokovania vlády stiahnutý, jeho návrh sa má ešte prerokovať v parlamente s každým poslaneckým klubom vrátane opozičných.

Eurokomisia pokutovala Apple a Meta za porušenie zákona o digitálnych trhoch

Eurokomisia pokutovala Apple a Meta za porušenie zákona o digitálnych trhoch

DNES - 13:20Ekonomické

Európska komisia v stredu oznámila, že spoločnosti Apple a Meta porušili svoje povinnosti vyplývajúce z dodržiavania zákona o digitálnych trhoch.

Šimečka: Fungovanie transakčnej dane ukazuje dramatický vplyv na podnikateľov

Šimečka: Fungovanie transakčnej dane ukazuje dramatický vplyv na podnikateľov

DNES - 11:46Ekonomické

Zásah transakčnej dane je dramatický, tvrdí Michal Šimečka.