Štát upozorňuje na falošné SMS

V mene ministerstva práce sa šíria falošné SMS.
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVaR) SR varuje ľudí pred falošnými SMS, ktoré sa šíria v jeho mene. Upozorňuje na to, že obsahujú odkazy na podvodné stránky. TASR o tom informovali z tlačového oddelenia rezortu.
Ministerstvo apeluje na verejnosť, aby bola v tejto veci obozretná. Deklarovalo, že takto nekomunikuje a nežiada prihlasovanie sa na „aktívne účty pre dary, na poskytovanie príspevkov, podpory, atď“.
POZOR NA PODVOD
Uverejnil používateľ Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Piatok 31. januára 2025

Chlapec si chcel siahnuť na život, zabránila mu v tom polícia
Políciu vyslali k maloletej osobe v ťažkej životnej situácii.

Pri požiari rodinného domu našli mŕtvu osobu
Požiar pomáhali uhasiť aj dobrovoľní hasiči.

Búrky po sebe zanechali škody, viaceré pivnice zatopilo
Hasiči stále pomáhajú odstraňovať škody po záplavách.

Pellegrini: Využime každý deň, aby sme zlepšili životné prostredie okolo nás
Každý nesie zodpovednosť za to, akú budúcnosť pripraví nasledujúcim generáciám. Pri príležitosti Dňa Zeme, ktorý pripadá na 22. apríla, to uviedol prezident SR Peter Pellegrini.

Ďalšie škodlivé šperky na trhu: Zistili v nich ťažké kovy
Šperky podľa inšpektorov obsahujú ťažké kovy, ktoré zvyšujú riziko rakoviny.