Muž sa vodičovi autobusu vyhrážal s nožom v ruke

Muž skončil v putách.
V putách skončil 43-ročný muž, ktorý sa v pondelok (3. 3.) s nožom v ruke vyhrážal vodičovi autobusu v blízkosti zastávky MHD pred železničnou stanicou v Banskej Bystrici. Informovala o tom v stredu na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia.
„Vodič počas plánovanej prestávky sedel vo vozidle, keď k dverám autobusu prišiel neznámy muž a s nožom v ruke vyzýval vodiča, aby vyšiel von, že ho zabije. Vodič okamžite volal na tiesňovú linku polície. Keď to páchateľ videl, z miesta ušiel. Vďaka rýchlej reakcii policajnej hliadky bol asi hodinu po skutku zadržaný,“ uviedla polícia.
Poverený príslušník muža obvinil z prečinu nebezpečného vyhrážania a spracoval podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie.

Pellegrini vníma postoj Fica k európskemu samitu ako obhajobu národných záujmov
Prezident podľa vlastných slov nemôže premiérovi zazlievať jeho tvrdú rétoriku.

Muž porezal mladíka na krku, za všetko mohla jedna otázka
Polícia má podozrenie na extrémizmus.

Tragédia na sídlisku: Žena vypadla z 13. poschodia
Z výškového paneláku vypadla žena, záchranári jej už nedokázali pomôcť.

Polícia pátra po Vladimírovi, naposledy o sebe dal vedieť vo februári
S mužom bola naposledy v kontakte jeho sestra 6. februára.

Seniorka prišla o celoživotné úspory, vyhodila ich z balkóna
Oklamaná žena vyhodila z balkóna 17.000 eur.