Trochu inak v SND ašpiruje na cenu OTO
- 10:03 19.02.2014
- BRATISLAVA

Trochu inak v SND s Adelou Banášovou ašpiruje na prestížnu cenu Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii Program (event) roka. Vôbec prvýkrát v histórii ankety OTO sa o priazeň divákov uchádza divadelná talkshow, ktorá sa teší diváckej obľube nielen v Štúdiu novej budovy Slovenského národného divadla, ale aj pri televíznych obrazovkách, keďže kompletné záznamy z večerov s úspechom vysiela spravodajská stanica TA3.
"Teším sa z postupu do užšej nominácie, som vďačná záujmu a pozitívnemu ohlasu divákov a v neposlednom rade aj SND za to, že ma oslovilo s týmto projektom," povedala moderátorka Adela Banášová, ktorá sa na dramaturgii programu podieľa s riaditeľom Centra marketingu SND Danielom Rabinom: "Postup do užšej nominácie nám opäť ukázal, že priazeň diváka sa dá získať aj "trochu inak" ako prvoplánovým a lacným spôsobom. Je to pre nás veľmi príjemný signál, potvrdený podobnými zisteniami aj pri našich prioritných, teda divadelných aktivitách," uviedol spolutvorca.
Večer Adely Banášovej v Slovenskom národnom divadle uvádza naša prvá scéna pod názvom Trochu inak pravidelne každý mesiac od januára 2013. Inšpiratívne rozhovory s výnimočnými ľuďmi umocňujú vystúpenia hudobníkov. Do hosťovského kresla doposiaľ zasadlo viac ako tridsať osobností.
Najbližšie Trochu inak pobaví divákov už v pondelok 24. februára 2014 o 19.00 h. Pozvanie Adely Banášovej prijali členka Činohry SND Petra Vajdová, analytik globálnych trendov Juraj Mesík, odborník na "smiechovú" jogu Lubor Foltán a skupina Korben Dallas. Vstupenky sú v predaji v pokladniciach SND, na predajnom mieste v OC Eurovea a on-line z pohodlia domova prostredníctvom portálu www.snd.sk, na ktorom sa môžu návštevníci dozvedieť všetky dôležité informácie.

Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?
Členkové čižmy sú ideálnou obuvou do jarného počasia. Sú ideálne pre elegantný aj menej formálny štýl.

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb
Online nakupovanie je čoraz populárnejšie na celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou.

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?
Hoci si mnohí myslia, že väčšinu prác týkajúcich sa renovácie bytu alebo domu zvládnu sami, čím si ušetria peniaze, nie je to tak.

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?
Každá spoločnosť, malá aj veľká, rieši rovnakú otázku - kto bude zodpovedný za vedenie účtovníctva a miezd? Mali by ste zamestnať vlastného účtovníka alebo sa spoľahnúť na externú spoločnosť?

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia
Chcete sa ponoriť do fascinujúceho sveta skutočných príbehov prenesených na televíznu obrazovku?