Rozhodca Williams obetoval plat učiteľa na splnenie sna
Rozhodca Ben Williams obetoval svoj polročný učiteľský plat, aby sa mohol pripraviť na futbalové majstrovstvá sveta v Brazílii. Oplatilo sa.
Všetko o MS vo futbale nájdete ----> TU
Ešte pred turnajom priznal, že mu neprekážalo zobrať si neplatené voľno, aby mohol splniť svoj sen. "Je trochu zvláštne vidieť dvojtýždňovú výplatnú pásku so samými nulami, ale je to obeta za splnenie niečoho, čo má pre mňa hodnotu. Takáto príležitosť sa naskytne len raz za život," poznamenal Williams, ktorý viedol v Recife náročný a dlhý nedeľňajší duel. Sedemkrát v ňom vytiahol žltú kartu, raz červenú, Kostaričania rozhodli o svojom postupe do štvrťfinále až v rozstrele zo značky pokutového kopu.
Súvisiace:
Video: Holandsko ušlo hrobárovi z lopaty a na MS pokračuje
Rozhodca by mal ísť domov, tvrdí nahnevaný tréner Mexika
Obrazom: Oranjes a Kostarika sú po drámach vo štvrťfinále MS
Rozhodca v osemfinále MS naletel Robbenovi a potopil Mexiko
Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.
Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.
Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.
Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.
Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.