Video: Müller o jeden z najúsmevnejších momentov šampionátu
Thomas Müller strelil na futbalových majstrovstvách sveta v Brazílii už štyri góly, ale svojou neohrabanosťou sa postaral aj o jeden z najúsmevnejších momentov šampionátu.
V závere riadneho hracieho času osemfinálového zápasu s Alžírskom rozohrávalo Nemecko priamy kop, Bastian Schweinsteiger loptu preskočil a po ňom mal to isté urobiť aj Müller, ale potkol sa a ponad loptu prešiel po štyroch.
Súvisiace:
Schürrle zabil alžírsky zázrak, komentujú média výhru Nemcov
"Neštandardnú" situáciu napokon zahral Tony Kroos, na jej konci mal byť práve Müller zabehnutý za alžírsky múr, ale exekútor sa tiež nevyznamenal a so zbabranou akciou si Afričania poradili. "Skoro to vyšlo," nestratil zmysel pre humor Müller, podľa ktorého išlo o nacvičený signál. "Uznávam, že v tomto prevedení vyzeral príšerne," dodal Kroos.
Šancu na reparát dostanú Nemci v piatkovom štvrťfinále proti Francúzom.
Video: Müller sa postaral o úsmevný moment na MS
Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.
Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.
Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.
Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.
Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.