Good Angels sú bez trénera, čakajú na vyjadrenie Kováčika

Slovenský ženský basketbalový majster Good Angels Košice je zatiaľ bez trénera. Doterajší kouč Maroš Kováčik dostal finančne lepšiu ponuku z Turecka a zvažuje, či ju prijme. O jeho služby je v Košiciach naďalej záujem.
Jedenásťnásobný slovenský majster si podal prihlášku do Euroligy a začína budovať káder. V tíme zostávajú mladé hráčky Barbora Bálintová, Žofia Hruščáková, Beáta Janoščíková a Martina Kiššová. Na novej zmluve sa dohodla aj Poľka Magdalena Zietarová a v tíme bude pôsobiť aj skúsená Zuzana Žirková.
"Je jeden z faktorov, pre ktoré sme sa rozhodli ďalej pokračovať v Eurolige. Mali sme jej prísľub, že ak v Košiciach bude Euroliga, tak tých päť mesiacov nám pomôže. Stále patrí medzi špičkové hráčky a v kombinácii s mladými jej skúsenosti veľmi potrebujeme," dodal pre Korzár Jendrichovský.

Slovenskí hokejisti zdolali v 2. zápase kvalifikácie Maďarsko
Slovenskí hokejisti uspeli vo svojom druhom zápase na finálovom kvalifikačnom turnaji o ZOH 2026.

Futbalový šampionát v roku 2025 sa uskutoční na Slovensku
Majstrovstvá Európy futbalistov 21 rokov sa v roku 2025 uskutočnia na Slovensku. Rozhodol o tom Výkonný výbor Európskej futbalovej únie na stredajšom zasadnutí vo švajčiarskom Nyone.

Vlhová viedla po 1. kole obr. slalomu: "Veľmi ťažké podmienky"
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa usadila na čele po 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára.

Verstappen vybojoval na záver sezóny F1 v Abú Zabí 15. víťazstvo
Holandský pretekár Max Verstappen z tímu Red Bull zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí, záverečných 22. pretekoch sezóny F1.

Vlhová priznala, že po tomto momente uvažovala o konci kariéry
"Cítila som sa úplne prázdna,“ uviedla Vlhová pre Blick.