• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Nedeľa, 20.4.2025Meniny má Marcel
Bratislava

Rosberg do mňa narazil schválne, zúri Hamilton

  • 10:10 25.08.2014
  • SPA
Rosberg do mňa narazil schválne, zúri Hamilton

Napätie medzi pilotmi tímu formuly 1 Mercedes Lewisom Hamiltonom a Nikom Rosbergom ešte viac vystupňovala kolízia v úvode nedeľňajšej Veľkej ceny Belgicka, po ktorej Brit obvinil Nemca z jej úmyselného spôsobenia.

"Mali sme schôdzku o incidente, v princípe priznal, že to urobil schválne. Uviedol, že sa mohol tomu vyhnúť. Potom vyhlásil, že to urobil, aby si niečo dokázal. Vraj mi chcel dať najavo, aby som sa s ním nezahrával. Po tomto stretnutí vôbec neviem, čo si môžem myslieť o ďalších pretekoch. Nemusíte to počúvať odo mňa, pokojne sa opýtajte aj iných z vedenia tímu. Ani Toto Wolff či Paddy Lowe z toho nemajú radosť," uviedol Lewis Hamilton.

Súvisiace:

Ricciardo dosiahol na VC Belgicka tretie víťazstvo v sezóne

Vedenie Mercedesu zatiaľ Hamiltonove slová nekomentovalo, len priznalo diskusiu s oboma jazdcami. Rosberg po pretekoch hovoril, že je z kolízie smutný, ale necíti sa ako zlý muž. Po schôdzke už o incidente nehovoril.

"Prosím, pochopte, že chce, aby sa situácia vyriešila vo vnútri tímu," reagoval na otázky Rosbergov mediálny manažér Georg Nolte. Informácie zverejnil The Telegraph.
Zdroj: WEBNOVINY
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Tesla predala vo Francúzsku v 1. kvartáli najmenej áut za štyri roky

Tesla predala vo Francúzsku v 1. kvartáli najmenej áut za štyri roky

9:59 01.04.2025Auto

Predaj áut amerického výrobcu elektrických vozidiel Tesla pokračoval v marci v poklese, už tretí mesiac po sebe, pričom za celý kvartál zaznamenal najnižšiu úroveň za posledné štyri roky.

Ferrari reaguje na Trumpove clá, v USA zvýši ceny

Ferrari reaguje na Trumpove clá, v USA zvýši ceny

10:49 28.03.2025Auto

Taliansky výrobca luxusných športových áut Ferrari plánuje zvýšiť ceny niektorých svojich vozidiel v USA.

Nemeckých spotrebiteľov odrádzajú od kúpy elektromobilov vysoké ceny

Nemeckých spotrebiteľov odrádzajú od kúpy elektromobilov vysoké ceny

12:39 02.03.2025Auto

Vysoké ceny sú hlavným dôvodom, prečo sa nemeckí spotrebitelia zdráhajú prejsť na elektrické vozidlá.

Ak Tesla postaví závod v Indii, bude to podľa Trumpa voči USA neférové

Ak Tesla postaví závod v Indii, bude to podľa Trumpa voči USA neférové

11:12 20.02.2025Auto

Ak spoločnosť Tesla postaví továreň v Indii, aby sa vyhla miestnym clám, bude to voči Spojeným štátom "neférové", vyhlásil americký prezident Donald Trump.

Nissan a Honda ukončili rokovania o fúzii, firmy sa dohodli na inom modeli spolupráce

Nissan a Honda ukončili rokovania o fúzii, firmy sa dohodli na inom modeli spolupráce

9:40 13.02.2025Auto

Japonské automobilky Nissan a Honda ukončili rokovania o fúzii, ktoré viedli od decembra minulého roka. Rozhodnutie potvrdili vo štvrtok obe zúčastnené strany.