Spevák Vojtěch Dyk bude na Slovensku motivovať ženy

Český spevák Vojtěch Dyk absolvuje pred Vianocami popri VIP koncertoch na Slovensku aj motivačnú prednášku.
"Má to byť formou rozhovoru, takže budem odpovedať na otázky, ktoré mi bude niekto klásť," priblížil. Prednáška by sa mala uskutočniť do Vianoc, konkrétny deň však sympatický spevák neuviedol.
Súvisiace:
Vojtěch Dyk a B-Side Band pokrstili nový album Deska
Dvadsaťdeväťročný rodák z Prahy má pred nadchádzajúcimi sviatkami plné ruky práce, začiatkom mesiaca totiž pokrstil spoločne s B-Side Bandom v jednom z bratislavských kníhkupectiev prvý štúdiový album Deska a v súčasnosti sa okrem koncertovania venuje i jeho propagácii.
Napriek tomu však podľa jeho slov stihli už s partnerkou Tatianou Vilhelmovou postaviť i vianočný stromček. "Zadovážili sme si ho trochu skôr, aby sme sa vyhli tomu zhonu, ktorý nastane po pätnástom," poznamenal.

Festival Rock pod Kameňom hlási zmenu miesta
Rock pod Kameňom, najväčší rockový festival na Slovensku, ktorý prebehne 26. až 28. júna, prichádza s novinkami.

Večerné bohoslužby na Zelený štvrtok pripomínajú Ježišovu Poslednú večeru
Katolíci, evanjelici a ďalší kresťania vstúpili Palmovou nedeľou, nazývanou aj ako Kvetná nedeľa (13. 4.), do Svätého týždňa.

Slnko v sieti: Najlepším hraným filmom sú Vlny, získali deväť cien
Slovenská filmová a televízna akadémia (SFTA) vyhlásila v stredu v Bratislave laureátov národnej filmovej ceny Slnko v sieti za rok 2024.

„Vzdávam sa“: Herečka Cate Blanchettová plánuje ukončiť hereckú kariéru
Oceňovaná austrálska herečka Cate Blanchettová oznámila, že sa „vzdáva“ herectva a plánuje ukončiť svoju hereckú kariéru, aby sa v živote mohla venovať iným veciam.

Novým generálnym riaditeľom SNG bude Juraj Králik
Novým generálnym riaditeľom Slovenskej národnej galérie bude od utorka (15. 4.) Juraj Králik.