• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 21.4.2025Meniny má Ervín
10°Bratislava

TIPOS odmenil hráčku za 100-miliónty registrovaný bloček

  • 14:46 19.12.2014
  • BRATISLAVA
TIPOS odmenil hráčku za 100-miliónty registrovaný bloček

Predvianočné žrebovanie jackpotu NBL prebehne 22. decembra 2014 a môže priniesť jackpot prevyšujúci 20 000,-€. TIPOS totiž navýšil jackpot o 10 000,-€.

TIPOS dnes v rámci Národnej bločkovej lotérie odmenil špeciálnou výhrou Irenu Kremnickú z Borského Mikuláša. Bloček, ktorý 14. decembra 2014 zaregistrovala do Národnej bločkovej lotérie mal totiž poradové číslo 100 miliónov. O špeciálnej výhre vo výške 1 000,-€ pre stomiliónty bloček rozhodlo predstavenstva spoločnosti TIPOS. Okrem výhry dostala pani Kremnická aj špeciálne poďakovanie za priazeň pre NBL.

"100-miliónty registrovaný pokladničný bloček je tým najlepším potvrdením záujmu o bločkovú lotériu. Od septembra 2013 dodnes, máme mesačný priemer 6,6 milióna registrovaných bločkov. V septembri 2013 pri štarte NBL by si takéto čísla nikto nedovolil odhadnúť", povedal hovorca spoločnosti TIPOS, Rastislav Čépe.

TIPOS zároveň v týchto dňoch oznámil, že predvianočné žrebovanie jackpotu NBL, ktoré sa uskutoční 22.decembra 2014 bolo navýšené o sumu 10 000,-€. Normálny jackpot sa pohybuje okolo sumy 10 000,-€ a jeho definitívna výška vždy závisí od počtu registrovaných bločkov v danom mesiaci.

"Pred Vianocami môže najbližší výherca jackpotu NBL získať aj sumu, ktorá prevýši 20 000,-€. Špeciálne sme totiž navýšili jackpot o 10 000 a nakoľko sami hráči spravidla vygenerujú svojimi registráciami mesačný jackpot na úrovni okolo 10 000,-€, môže sa stať, že výsledná suma bude vyššia ako 20 000", povedal hovorca spoločnosti Rastislav Čépe.

Spoločnosť TIPOS spustila Národnú bločkovú lotériu v septembri 2013. Po 15-tich mesiacoch fungovania bločkovej lotérie prekonal počet zaregistrovaných pokladničných dokladov 14. decembra 2014 hranicu 100 miliónov. "Od septembra 2013 dodnes tak mesačný priemerný počet registrovaných bločkov dosiahol okolo 6,6 milióna," uviedol hovorca spoločnosti TIPOS.
Zdroj: WBN/PR
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?

Aké dámske topánky budú v móde na jar 2025?

15:42 28.03.2025Tlačové správy

Členkové čižmy sú ideálnou obuvou do jarného počasia. Sú ideálne pre elegantný aj menej formálny štýl.

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb

Ako BLIK uľahčuje online nakupovanie na Slovensku? Rýchlosť a komfort online platieb

14:51 07.03.2025Tlačové správy

Online nakupovanie je čoraz populárnejšie na celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou.

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?

Ktoré práce pri renovácii bytu alebo domu prenechať profesionálom?

12:00 07.03.2025Tlačové správy

Hoci si mnohí myslia, že väčšinu prác týkajúcich sa renovácie bytu alebo domu zvládnu sami, čím si ušetria peniaze, nie je to tak.

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?

Interní a externí účtovníci: Čo je pre vašu spoločnosť najlepšie?

8:18 07.03.2025Tlačové správy

Každá spoločnosť, malá aj veľká, rieši rovnakú otázku - kto bude zodpovedný za vedenie účtovníctva a miezd? Mali by ste zamestnať vlastného účtovníka alebo sa spoľahnúť na externú spoločnosť?

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia

4 seriály inšpirované skutočnými udalosťami, ktoré vás chytia

19:37 16.12.2024Tlačové správy

Chcete sa ponoriť do fascinujúceho sveta skutočných príbehov prenesených na televíznu obrazovku?