• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Streda, 30.4.2025Meniny má Anastázia
15°Bratislava

SKOK!: Tri roky vlády sú obdobím premárnených príležitostí

  • 16:01 13.04.2015
  • BRATISLAVA
SKOK!: Tri roky vlády sú obdobím premárnených príležitostí

Slovenská občianska koalícia (SKOK!) vníma pondelkové hodnotenie troch rokov vlády Smeru-SD premiérom Robertom Ficom ako marketingové divadlo, ktorého jasným cieľom je prekrytie kauzy Váhostav.

Nitky tejto kauzy podľa strany Juraja Miškova smerujú k predsedovi vlády a Smeru-SD. "Je preto zrejmé, že túto kauzu si vyhodnotila aj vládnuca strana ako hrozbu," uvádza SKOK!.

Súvisiace:

Fico hodnotil svoje jednofarebné vládnutie, priznal chyby

Fico sľúbil lacnejší plyn a elektrinu pre domácnosti

Premiér sa podľa opozičnej strany chcel pochváliť výsledkami vlády v oblasti konsolidácie verejných financií. "Zabudol však priznať, že vláda tieto výsledky dosahuje na základe atakov voči živnostníkom, malým a stredným podnikateľom, ale aj bežným zamestnancom. Tento typ politického marketingu bude Smer-SD pravdepodobne predvádzať až do volieb, žiadne zásadné zmeny a reformy v prospech občanov totiž jednofarebná vláda za tri roky nedokázala urobiť a ani už neurobí. Preto pôsobenie tejto vlády vníma Slovenská občianska koalícia ako obdobie premárnených príležitostí," konštatuje strana Juraja Miškova.
Zdroj: WEBNOVINY
Najnovšie v kategóriiViac článkov
Dohady o výraznejšej zmene v cirkvi považuje teológ Konečný iba za teoretické

Dohady o výraznejšej zmene v cirkvi považuje teológ Konečný iba za teoretické

DNES - 8:07Domáce

Dohady čo i len o výraznejšej zmene orientácie katolíckej cirkvi po smrti pápeža Františka pokladá 81-ročný emeritný profesor Teologickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku Anton Konečný iba za teoretické.

Šutaj Eštok: ÚS odmietol sťažnosť jedného z čurillovcov proti rozhodnutiu NS SR

Šutaj Eštok: ÚS odmietol sťažnosť jedného z čurillovcov proti rozhodnutiu NS SR

VČERA - 20:47Domáce

Ústavný súd SR v pondelok odmietol ústavnú sťažnosť jedného z vyšetrovateľov zo skupiny tzv. čurillovcov proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu SR o dovolaní.

Žilinka sa v prípade Bombica zastal postupu Najvyššieho súdu

Žilinka sa v prípade Bombica zastal postupu Najvyššieho súdu

VČERA - 19:58Domáce

Z pohľadu prokurátora oddelenia závažnej kriminality Generálnej prokuratúry SR je dôležité, že v prípade obvineného Daniela B. nepodľahol tlaku a postupoval nestranne.

V roku 2024 dopadlo na územie SR približne 330.000 ton saharského prachu

V roku 2024 dopadlo na územie SR približne 330.000 ton saharského prachu

VČERA - 18:31Domáce

Rok 2024 priniesol rekordný počet dní s možným výskytom saharského prachu nad územím Slovenska, minimálne od roku 2015.

Polícia a NBÚ varujú pred falošnými QR kódmi

Polícia a NBÚ varujú pred falošnými QR kódmi

VČERA - 16:18Domáce

Mestská polícia v Bratislave upozorňuje na falošné QR kódy nalepené na parkomatoch PAAS. Vodičov preto vyzýva na opatrnosť.