Muž sexuálne zneužíval maloletého syna pred druhým dieťaťom

Sedem až dvanásť rokov väzenia hrozí 35-ročnému Petrovi S., ktorého policajti obvinili zo zločinu sexuálneho zneužívania.
"Obvinený si z uvedených skutočností aj vyhotovoval nahrávky na mobilný telefón," dodal Peczár. Policajti tiež zistili, že zneužívanie svojho syna vykonával pred druhým dieťaťom.
"Vyšetrovateľ už v tejto súvislosti spracoval podnet na vzatie obvineného do väzby," dodal policajný hovorca.

Na väčšine Slovenska napadlo zatiaľ 15 až 50 mm zrážok, v týchto lokalitách aj viac
Počas tohto týždňa napadlo na väčšine Slovenska zatiaľ 15 až 50 milimetrov (mm) zrážok.

V Múzeu oravskej dediny predstavia veľkonočné zvyky a tradície
Účinkovať budú folklórne súbory a ľudové hudby z Oravy.

Folklórna skupina Očovan sa pripravuje na oslavy 90. výročia založenia
Folklórna skupina Očovan sa už v súčasnosti pripravuje na oslavy 90. výročia založenia, ktoré bude v ďalšom roku. TASR o tom informoval Pavel Holík, ktorý sa stará o fungovanie staršej zložky folklórnej skupiny.

Bielou sobotou sa končí pôst, ľudia mávajú na stole tradičné jedlá
Bielou sobotou sa končí pôst. Ľudia sa počas nej venujú, respektíve venovali rôznym tradíciám aj vareniu a pečeniu obradných jedál.

V lokalite útoku medveďa na Králikoch rozmiestnil zásahový tím fotopasce
V blízkosti lyžiarskeho strediska v obci Králiky pri Banskej Bystrici boli po piatkovom útoku medveďa na človeka rozmiestnené fotopasce i výstražné informačné tabule.