Zázračné ajurvédske byliny

Prírodná liečba rakoviny, ktorá sa používa v Ajurvédskych klinikách v Indii ale aj v iných krajinách slávi úspechy. Hovoríme o výťažkoch a roztokoch z ajurvédskych bylín.
Čoraz častejšie sa obracajú ľudia k menej agresívnym spôsobom liečby rakoviny. Existujú menej invazívne lieky a dokonca niektoré roztoky z ajurvédskych bylín majú až 90 percentnú úspešnosť liečby.
Ajurvédske kliniky dokazujú efektívne liečiť mozgové nádory spôsobené rakovinou. Používajú byliny ako Hirako bhasma, Swarna bhasma, Swarna Vasanta a Abhrak Bhasma Sahasar Puti. Ďalšie používané byliny pomáhajú zvyšovať imunitu buniek. Napríklad bylina Divya Sila Sindura pomáha pri liečbe rakoviny pľúc a podporuje zvyšovanie počtu červených krviniek. Veľa výskumov hovorí o tom, že rakovina ťažko bujnie v dobre okysličovanej krvi. Bylina Heerak bhasma je používaná tiež pri prevencii a liečbe rakoviny.
Práve k 5000 rokov starej prírodnej liečbe sa uchyľuje veľa pacientov.
Čítajte: Päť jednoduchých tipov na očistu tela
V Ajurvéde sa byliny považujú za potravinu a používajú sa v jedálničku. Napríklad v jednom plode Amalaki nájdeme dvojnásobné množstvo vitamínu C ako v pomaranči. Treba však spomenúť aj veľké antioxidačné a regeneračné účinky. Pri bylinkách sa vyžaduje dlhodobejšie užívanie. Ich výhodou je rýchle vstrebanie do tráviaceho traktu. Účinky bylín boli preukázané na miliónoch pacientov. Ich užívanie nevplýva negatívne na náš imunitný systém a čo je dôležité, pri dlhodobom užívaní netrpí pečeň.
Pri kúpe bylinných zmesí sa odporúča kupovať tie, ktoré sú certifikované a pochádzajú z pestovania na biofarmách.

Pozor na tento druh orechov, má prekvapivé spojenie s rakovinou
Zdravé super jedlo vám môže v skutočnosti škodiť.

Bežná súčasť spálne spôsobuje poškodenie mozgu počas spánku
Vedci varujú, že mimoriadne ohrozené sú malé deti.

Kontroverzný výskum z Talianska: Naozaj je kuracie mäso rizikové?
Hoci sa kuracie mäso považuje za zdravšiu alternatívu červeného mäsa, podľa vedcov to s jeho konzumáciou netreba preháňať.

Tieto zdravé jedlá škodia zubom
Celkovému zdraviu síce neuškodia, no zubári vás za ne nepochvália.

Máte dostatok hlbokého spánku? Toto sa deje s mozgom pri jeho deficite
Menej hlbokého spánku môže znamenať väčšie riziko vážneho ochorenia.