• Články
  • Internet
  • Mapy
  • Recepty
Pondelok, 28.4.2025Meniny má Jarmila
13°Bratislava

FOTO: Auto zrazilo na chodníku ženu s kočíkom

  • 9:19 29.04.2016
  • Dunajská Streda
FOTO: Auto zrazilo na chodníku ženu s kočíkom

Z nezistených príčin prešiel šofér autom do protismeru, vyšiel na chodník a zozadu narazil do chodkyne s kočíkom.

Polícia vyšetruje tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera v podvečerných hodinách v Dunajskej Strede. 56 ročný vodič osobného auta Citroen Xsara Picasso viedol auto po Lanárskej ulici smerom na sídlisko Nová Ves. Z nezistených príčin prešiel autom do protismeru, vyšiel na chodník a zozadu narazil do chodkyne s kočíkom.

59 ročná chodkyňa utrpela ťažké zranenia, ktorým dnes, v ranných hodinách, podľahla. 11 mesačné dieťa bolo po náraze auta taktiež zranené, s predpokladanou dobou liečby do 6 týždňov. Dychovou skúškou polícia u vodiča nezistila požitie alkoholu. Počas dokumentovania nehody bol na mieste prítomný aj znalec z odboru cestná doprava. Polícia príčiny a okolnosti nehody vyšetruje.

Polícia apeluje na vodičov, aby jazdu autom nepodceňovali. Vedenie auta nie je oddych, je práca ako každá iná a vyžaduje si stopercentnú koncentráciu v každom okamihu.

Zdroj: Info.sk, KR PZ TT. Foto: KR PZ TT
Najnovšie v kategóriiViac článkov
V aprílovom volebnom prieskume vedie PS

V aprílovom volebnom prieskume vedie PS

DNES - 19:01Domáce

Do parlamentu by sa dostalo sedem strán, respektíve hnutí.

SHMÚ vydal na noc výstrahu pred počasím

SHMÚ vydal na noc výstrahu pred počasím

DNES - 17:56Domáce

Výstraha platí od polnoci do utorka rána.

Fico: Nikdy nebudeme súhlasiť so zmenami, ktoré by viedli k zrušeniu veta v EÚ

Fico: Nikdy nebudeme súhlasiť so zmenami, ktoré by viedli k zrušeniu veta v EÚ

DNES - 17:26Domáce

Slovenská republika nebude nikdy súhlasiť so žiadnymi zmenami zásadných zmlúv, ktoré by viedli k zrušeniu veta členských štátov EÚ.

Šeliga má čeliť obvineniu zo strany polície

Šeliga má čeliť obvineniu zo strany polície

DNES - 16:35Domáce

Podpredsedu strany Demokrati mali obviniť pre prečin podnecovania.