Sobota, 26.10.2024Meniny má Demeter
12°Bratislava

Správy

22:12 09.02.2014Športové

V nedeľu boli v španielskej najvyššej futbalovej súťaži na programe štyri zápasy. Futbalisti FC Barcelona vyhrali na trávniku FC Sevilla 4:1 a zásluhou

21:45 09.02.2014Športové

V nedeľu bolo v najvyššej talianskej futbalovej súťaži na programe sedem zápasov 23. kola. Rímske derby sa skončilo bez gólov a prekvapujúco remizoval aj

Kamil Stoch triumfoval v Soči na strednom mostíku

21:09 09.02.2014Športové

Poliak Kamil Stoch získal v nedeľu večer zlatú medailu na strednom mostíku HS-106 v rámci súťaže skokanov na lyžiach na zimných olympijských hrách v ruskom

21:06 09.02.2014Športové

V nedeľu boli v anglickej najvyššej futbalovej súťaži na programe dva zápasy. Prekvapujúco sa skončil duel na Old Trafford, kde "červení diabli" iba remizoval

Druhý deň na olympiáde v Soči

20:31 09.02.2014Športové

V nedeľu bolo na zimných olympijských hrách v Soči na programe osem finálových disciplín.

V Košiciach kraľovali domáci, Nitre sa pod Tatrami darilo

20:05 09.02.2014Športové

Výsledky 47. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014:

Irán súhlasí, môžu preveriť jeho jadrový program

19:55 09.02.2014Domáce

Irán v nedeľu súhlasil, že Medzinárodnej agentúre pre atómovú energiu (MAAE) umožní širšie preveriť povahu jeho jadrového programu. Ide o prielom v

Zlatý úspech Kuzminovej teší Slovákov, gratulujú aj ministri

19:48 09.02.2014Športové

K zlatému úspechu slovenskej reprezentantky Anastasie Kuzminovej na zimných olympijských hrách 2014 v Soči už zablahoželali dvaja členovia vlády.

Slovák Ninis dosiahol v Soči svoje najlepšie umiestnenie

19:24 09.02.2014Športové

Víťazom súťaže sánkarov na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči sa stal Nemec Felix Loch.

Cibulková prehrala súboj jednotiek, Nemky sú v semifinále

19:21 09.02.2014Športové

Slovenské tenisové reprezentantky si tento rok nezahrajú v semifinále majstrovstiev sveta tímov. Vo víkendovom bratislavskom zápase štvrťfinálového 1. kola

Pľuščenko má štvrtú medailu z OH, Rusi vyhrali tímovú súťaž

19:14 09.02.2014Športové

Prvú zlatú medailu pre hostiteľskú krajinu na zimných olympijských hrách v Soči vybojovali krasokorčuliari v tímovej súťaži. Rusi dominovali v súčte troch

19:00 09.02.2014Športové

Blížia sa hry v Soči a treba si navodiť tú pravú "zimomriavkovú" atmosféru.

Anastasia Kuzminová získala v Soči zlatú olympijskú medailu

18:35 09.02.2014Športové

Slovenská reprezentantka Anastasia Kuzminová získala zlatú medailu v rýchlostných pretekoch biatlonistiek na zimných olympijských hrách v Soči.